top of page

Kdo jsme

Všechno začalo v roce 2004 kdy jsem se rozhodl prodat byt po babičce. Hledal jsem tedy kde a jak byt prodat. Samozřejmě první mě napadla realitní kancelář, která má zkušenosti, poradí mi a je se vyhnu případným problémům s prodejem na vlastní pěst.

 

Bohužel hned od začátku jsem se setkával pouze s neprofesionálními makléři a proto jsem nakonec začal řešit prodej nemovitosti sám. V té době se zrodila ona zajímavá myšlenka vytvořit poctivý lokální byznys - realitní kancelář, do níž budou mít lenoši a podfukáři vstup zakázán. A to se podařilo, vznikla realitní kanceláře Mireas!

 

Dodnes nejsem přesvědčený, že všichni přistupují k prodeji nebo nákupu nemovitostí férově stejně jako my, proto jsme se pustili do osvěty a připravili pro vás přehledný web, kde najdete vše o realitách a nemovitostech.

Karel Šoral

Mireas a historie

Rozčarování z realitního trhu v České republice

První špatné zkušenosti s realitními kancelářemi. Rozhodnutí, prodat nemovitost po babičce sám a myšlenka a založení férové realitky!

hlalva-v-dlanich

Raketový růst

V roce 2009 jsme začali růst mílovými kroky. Naše portfolio se rozrostlo o více než 440 nemovitostí a mnoho dalších projektů.

hodne-domu

Výročí - 10 let na trhu

Oslavili jsme 10 úspěšných let od vzniku společnosti. Zároveň jsme začali plánovat další rozvoj a aktivity.

10-let-mireas-dort

2004

2005

2009

2013

2015

2019

Oficiální založení RK Mireas

Založení lokální realitní kanceláře Mireas, která bude úspěšná pro svou férovost a aktivní přístup.

logo-mireas-stare

Osvěta v realitách

Začali jsme s osvětou v realitním světě. Vznikly první články s radami a tipy jak nenaletět podvodníkům.

stary-web-mireas

Současnost

V současnosti jsme jedna z nejvýznamnější regionálně zaměřených realitních kanceláří, která se specializuje hlavně na střední Čechy.

mireas-logo-nove

To co děláme nás baví! Vždy pro nás je a bude základem spokojený zákazník. Proto můžeme slíbit, že i nadále budeme ctít lidský přístup a férovost. Více si o nás můžete přečíst na www.mireas.cz

Další webové stránky RK Mireas:

Hlavní web MIREAS.cz

web-mireas
web-mireas-egypt
bottom of page